چرا باید صندوق قرض الحسنه کارمزد داشته باشد؟

صندوق قرض الحسنه خانوادگی یا شرکتی اگر با کارمزد 0% باشد در پرداخت هزینه های دچار مشکلاتی میشود ، خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه بار مالی دارد و در صورتی که کارمزد وام های صندوق 0% باشد امکان خرید از نرم افزار یا هزینه های پیامکی غیرممکن میشود.

صندوق قرض الحسنه

 

تیم تولید کننده نرم افزار گندم تلاش سعی دارد که هزینه های خرید را کاهش دهد تا صندوق های چند نفره هم بتوانند از این خدمات استفاده کنند. اعضای یک ساختمان با داشتن یک صندوق قرض الحسنه میتوانند مبالغ اندک را به مبلغ قابل توجهی تبدیل کنند و به اعطای وام به یکی از اعضا این امر خیر را رقم بزنند.

با داشتن پشتوانه مالی میتوانید آینده صندوق خود را خیلی ساده روشن تر کنید.

اما مشکلی که با استفاده از برنامه رفع میشود دسترسی ساده و نمایش گزارشات و صورت حساب ها برای همه اعضا صندوق است ، هر عضو صندوق صورت حساب مربوط به خود را ببیند ،درخواست وام دهد ، اقساط وام را پرداخت کند ، درخواست بستن حساب دهد و… و با استفاده از تکنولوژی تحت وب رفت و امد ها و تماس های تلفنی را میتوانید خیلی ساده مرتفع کنید.

نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم اولین نرم افزار تحت وب در حوزه قرض الحسنه است که در کمتر از 1 دقیقه راه اندازی میشود کافی است که درخواست خود را ثبت کنید و به صورت آنی رمز ورود به بخش مدیریت را به صورت پیامک دریافت کنید.

 

با دریافت سریال صندوق – نام کاربری – رمز عبور وارد سامانه تحت وب شوید. و مشتریان را ثبت نام کنید و به صورت مجزا برای هر کاربر نام کاربری منحصر به فرد دهید ، مثلا عضو صندوق میتواند با شماره موبایل به عنوان نام کاربری و رمز عبور و سریال صندوق وارد سامانه تحت وب شود و اقدام به پرداخت وجه نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *