همیار مدیر صندوق قرض االحسنه خانوادگی

صندوق قرض الحسنه خانوادگی بزرگترین جامعه قرض الحسنه را در ایران دارد که این سنت نیک روز به روز در حال رواج است. انجام کارهای تکراری برای مدیر صندوق و چک کردن حساب ها و رفع مغایرت های بانکی برای هر مدیر بسیار زمانبر است و با احتمال خطا نیز مواجه است. نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم مانند یک دستیار هوشمند مدیران را یاری میدهد تا با سرعت و دقت بسیار زیادی کارهای همیشگی و تکراری را انجام دهند و نرخ خطا ها و زمانی که برای مدیریت آن صرف میشود کاهش پیدا کند.

دو دست

اعضای صندوق به صورت ثابت مبلغی را بابت حق عضویت پرداخت میکنند. مثلا ممکن است این حق عضویت ماهیانه 50 هزار تومان باشد که در یک صندوق با 100 عضو بررسی و ثبت کلیه پرداخت ها در دفاتر کار زمانبری خواهد بود و یا اعضا میخواهند به صورت لحظه ای گزارش صورت حساب مالی خود را دریافت کنند ، یا امروز مبلغی از بدهی را پرداخت کند . اینها نمونه ای از فرایندهایی همیشگی است که استفاده از نرم افزار تحت وب آن را به طور کلی حل و فصل میکند.

بیشتر بخوانیم: اینترنت بانک نرم افزار قرض الحسنه گندم

برخی از امکانات نرم افزار:

–    گزارش مانده کل :

یکی از گزارش های مهمی که در این نرم افزار وجود دارد مانده کل است که تفاضلی از موجودی پس انداز و وام دریافت شده توسط مشتری است . این گزارش در 2 بخش صورت حساب و در بخش گزارش مانده های مثبت و مانده های منفی قابل روئیت است. این گزارش را هم مدیر میتواند ببیند و هم عضو صندوق.

–    گزارش مجموع مانده های مثبت و منفی :

مجموع مانده های منفی در قالب یک گزارش نشانگر موجوع پولی که از صندوق خارج شده و در دست اعضا می باشد و بالعکس مثبت نشانگر مجموع پولی که طی پرداخت وام ها و پس انداز ها انباشته شده است.

–   چندین راهبر و مدیر همزمان :

صندوق میتواند چندین مدیر داشته باشد و هر مدیر بر اساس سطح دسترسی خود در امور صندوق رسیدگی کند . مدیر میتواند پرداخت های آفلاین اعضا را تایید نهایی یا رد کند ، درخواست های وام اعضا را تایید یا رد کند و یا وامی را پیرو یک درخواست ارائه نماید.

–    ترکینگ یا پیگیری صورت حساب ایجاد شده :

در صورت حساب های ایجاد شده کاملا مشخص می باشد که پول دریافت شده در چه بخش های ثبت شده و کاملا قابل پیگیری است .

–    الگوهای پرداخت :

کاربر و یا مدیر میتوانند مشخص کنند که پول پرداخت شده برای وام ها اعمال شود یا پس انداز .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *