موبایل از وب مهم تر است

در حال حاضر 77٪ از جمعیت جهان فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. با افزایش استفاده روز افزون از تلفن های هوشمند و تبلت ها، کسب و کارها هر روز با فرصت های بیشتری روبرو می شوند تا کاملا نحوه تحویل و دسترسی به خدمات یا محصول خود را به نحو احسنی تغییر دهند.

امروزه بسیاری از کسب و کارها اپ های تلفن همراه خود را برای گسترش تجارت و باز کردن قفل بازار طراحی می کنند. با توجه به زمانی که در آن هستیم، عصر دیجیتال به سرعت کاربران را قادر می سازد تا از فناوری های جدیدی به عنوان مشاغل مختلف استفاده کنند و به دنبال راه های جدید برای دریافت خدمات باشند. اگر شما کسی هستید که از اپ های تلفن همراه برای دریافت خدمات استفاده نمی کنید، ابتدا باید از مزایای آن مطلع شوید. شما یک فرصت بزرگ برای دریافت خدمات و محصولات از طریق سریع ترین راه ممکن را از دست می دهید.

اهمیت توسعه اپلیکیشن های موبایل برای کسب و کارهای امروزی بسیار مشهود است، زیرا کاربران بیشتری به دنبال انجام کارها به صورت مجازی هستند. از طرف دیگر، مشاغل نیز در حال تغییر نحوه عملکرد خود هستند. آنها مزایای اپ های تلفن همراه را برای مشاغل درک می کنند و راهی آسان برای کاربران نهایی فراهم می کنند تا بلافاصله به جزئیات شرکت دسترسی پیدا کنند و همزمان آنها را به برند خود متصل کنند و به روز بمانند.

 

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل چیست؟

 1. مشتریان لازم نیست زیاد منتظر بمانند
  اپ های تلفن همراه جایگزینی بسیار سریع تری از مرورگر های تلفن همراه هستند. مرورگر وب به کاربر نیاز دارد تا یک مرورگر وب را راه اندازی کند، یک URL وارد کند و منتظر بماند تا سایت بارگیری شود (در صورت وجود پذیرش کافی)، در حالی که راه اندازی یک اپ تلفن همراه فقط یک ثانیه طول می کشد زیرا اکثر اطلاعات در خود اپ امکان عملکرد آفلاین را فراهم می کند.
 2. اپ ها یادآور مداوم تجارت شما هستند
  اپلیکیشن های تلفن همراه با افزایش دانلود و بازدید توسط کاربران جایگاه کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید را تقویت می کنند. این اپ ها بیشتر از یک مرورگر به حضور کسب و کار شما در یک تلفن همراه کمک می کنند، زیرا همیشه در صفحه تلفن قابل مشاهده هستند. این به ایجاد وفاداری در مشتریان کمک می کند زیرا اپ شما که نماد و یادآور تجارت شما است، همیشه در مقابل دید کاربران است.
 3. اپ ها تعامل مشتری را افزایش می دهند
  مشتریان به اپ های تلفن همراه تمایل بیشتری دارند زیرا آنها را سریعاً به مشاغلی متصل می کنند که معمولاً آنها را می خواهند یا به آنها نیاز دارند. مشاغل از اپ ها برای بهبود فرایندهای خود و افزایش سطح دسترسی مشتریانشان استفاده می کنند. هدف یک اپ تلفن همراه این است که به طور یکپارچه با مشتریان ارتباط برقرار کرده و با آنها تعامل برقرار کند و خود را به ابزاری ارزشمند برای تجارت مدرن تبدیل کند.
 4. اپ ها هزینه ها را کاهش می دهند
  اپ ها هزینه پیام های کوتاه و خبرنامه های کاغذی را کاهش می دهند. آنها با پیام رسانی ایمن، فوری و مستقیم به مشتریان، ارتباطات را ساده می کنند. اپلیکیشن ها با درخواست اطلاعات و تماس های تلفنی، حجم کار کارمندان را کاهش می دهند.

موبایل از وب مهم تر است

چه نکاتی را باید قبل از توسعه یک اپلیکشن تلفن همراه در نظر گرفت؟

 1. تعیین میزان محبوبیت اپ شما
  آیا اپ من برای مشتریان مفید خواهد بود و آیا مردم از آن استفاده می کنند؟ به پاسخ این سوال فقط می توان از طریق تحقیق دست یافت. از مشتریان فعلی و بازدید کنندگان آنلاین خود نظرسنجی کنید و این سوال را از آنها بپرسید. این به شما کمک می کند بهتر بفهمید آیا بازاری برای اپ شما وجود دارد یا خیر.
 2. تعریف هدف اپ شما
  مهمترین اپ ها هم باید هدف مشخصی برای تأمین ارزش خود مشخص کنند. خود را به جای کاربران قرار دهید، آنها چه چیزی از نرم افزار شما می خواهند و نیاز دارند؟ چگونه اپ شما ارائه خدمات را به آنها بهبود می بخشد؟ چه چیزی توجه آنها را به خود جلب خواهد کرد؟
 3. تخصیص زمان و منابع
  اپ های تلفن همراه فقط یک سرمایه گذاری مالی نیستند، بلکه به سرمایه گذاری زمان نیز نیاز دارند. مانند هر چیزی که مبتنی بر فناوری است، اپ های تلفن همراه باید حفظ شوند و در ارتباط باشند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند و روندهای داخلی را بهبود بخشند.
 4. نیازهای تجاری شما
  اپ های تلفن همراه برای هر شغلی مناسب نیستند، بنابراین قبل از تصمیم گیری باید به نیازهای واقعی تجارت خود بپردازید. اگر به کاری با قابلیت های بالا و وب سایتی نیاز دارید که نیاز به ورود به سیستم مشتریان دارد، یک اپ موبایل به دلیل مزایای عملکردی که قبلاً ذکر شده است، دارد، کارایی بیشتری برا شما خواهد داشت. اپ ها همچنین به ویژه برای مشاغلی که ارتباط و تعامل بالایی با مشتریان خود دارند، بسیار مفید خواهد بود.

از این رو حدود 70 درصد از اعضا صندوق قرض الحسنه برای دسترسی به وضعیت مالی یا ثبت درخواست جدید وام از اپلیکیشن موبایل استفاده میکنند و بخش کمتری از نسخه تحت وب استفاده می کنند.

انگشت مردی که روی صفحه موبایل ضربه میزند

اپلیکیشن صندوق قرض الحسنه گندم با محیط کاربری ساده برای اعضا صندوق شما که حداقل توانایی کار کردن با موبایل را داشته باشند، قابل استفاده است. نسخه موبایلی به همراه نسخه وب هر دو برای کاربر قابل استفاده است و هر دو نسخه با هم به صورت آنلاین هماهنگ هستند. به این معنی که اگر فردی از طریق اپلیکیشن وارد حساب کاربری خود شود، پرداختی انجام دهد و از حساب خارج شود و همان زمان از طریق نسخه ی تحت وب نیز وارد نرم افزار شود، خواهد دید که تمامی تغییرات روی حساب او اعمال شده است. در واقع هیچ تفاوتی بین عملیاتی که با نسخه تحت وب انجام میگیرد با نسخه موبایلی وجود ندارد. معمولا نسخه موبایل خلاصه تر از نسخه وب است تا دسترسی ها، ثبت درخواست ها و یا پرداخت ها ساده تر انجام شود. نسخه اندروید و اپلیکیشن صندوق قرض الحسنه گندم قابل استفاده برای همه اعضا صندوق می باشد و بر روی همه موبایل های اندرویدی قابل اجراست.

بخش های موجود در نسخه اندروید :

 • درخواست وام
 • نمایش صورت حساب
 • فهرست وام ها / تسویه شده ، تسویه نشده
 • ارتباط با صندوق
 • فهرست حساب های متصل و حساب های من
 • ویرایش پروفایل
 • ارسال مدارک شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *