راهکار ابری نرم افزار قرض الحسنه

استفاده از نرم افزارهای تحت ویندوز محدودیت هایی فراوانی را برای کاربران دارد مثلا باید Sql Server  را ابتدا نصب کنند و یا نسخه .NET  مورد نظر باید روی سیستم عامل نصب شده باشد یا حتی برخی از نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه فقط روی ویندوز XP اجرا میشوند یا روی ویندوز 10 اینها نمونه ای مشکلات نرم افزارهای ویندوزی هستند که فقط در بخش استقرار به وجود می آیند ، از این گذشته مشکلات دیگری مانند بد افزارها یا مشکلات سخت افزاری یا سرقت سیستم میتواند ابعاد دیگر نرم افزارهای نصب شونده در هر سیستم عاملی باشند نه تنها ویندوز بلکه IOS یا Android  !

یکپارچگی نرم افزار

افزایش تقاضا طی چند سال اخیر در حوزه وب باعث پیشرفت بسیار زیاد آن بوده و میتوان گفت که از ابعاد مختلفی مورد بحث و بررسی است میتوان چالش های پیش رو را در نظر گرفت و با سبک سنگین کردن آن بهترین گزینه را انتخاب کرد .
با روی کار آمدن تکنولوژی  های سریع اینترنت و در دسترس بودن آن برای همگان محدودیت داشتن اینترنت و سرعت پایین برای برطرف خواهد شده است و با راه کار ابری قرض الحسنه در هر زمان و مکانی که هستید میتوانید پیشخوان مدیریتی را همراه داشته باشید ، این پیشخوان به صورت واکنش گرا است و مشکلی در استفاده موبایل یا تبلت نیز ندارد .

به نقل از مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار: قبل از ارائه خدمات نسل سه ( 3G در طول یک روز میانگین مصرف دیتا حدود  ۷۰ ترابایت بوده است ، ولی اکنون این رقم به بیش از ۱۰۰۰ ترابایت رسیده است.
وی همچنین عنوان کرد: طی مدت دو ماه مصرف دیتای 4G، حدود ۲۰ برابر شد داشته که این موضوع گویای آن است که تقاضا برای دسترسی به این خدمات وجود دارد.
وی در ادامه توضیح داد که بر اساس مقایسه نسبت جمعیت ایران با جمعیت جهان در سال ۲۰۱۶ باید مصرف دیتای همراه در ایران حدود ۴۰۰۰ مگابایت بود اما این رقم تنها ۶۰۰ مگابایت بوده است که همین موضوع گویای آن است که باید در این حوزه سرمایه‌گذاریهای متعدد صورت گرفته و شاهد رشد ۱۷ برابری این ارقام باشیم تا در حوزه اینترنت همراه بتوانیم در حد جهانی سهم داشته باشیم.
با بررسی آمار رشد روز افزون استفاده از اینترنت به از بین رفتن محدودیت نیاز به اینترنت جهت استفاده از نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم نیز پی خواهیم برد.
در ادامه نیز به سایر مزیت های سیستم یکپارچه مالی قرض الحسنه آشنا میکنیم

1 – مزیت های یکپارچه سازی
جزیره ای کار کردن در نهایت به شکست ختم میشود ، یکپارچه سازی اصل اول نرم افزار صندوق قرض الحسنه  گندم است که مدیران صندوق های قرض الحسنه با راهکار یکپارچه آن بسیار دقیق تر و سریع تر میتوانند مشکلات را پیگیری و رفع کنند.

2- پس انداز سرمایه 
هنگامی که شما یک نرم افزار جامع استفاده میکنید نیاز شما در مورد استفاده از سایر نرم افزار ها از بین خواهد رفت مخصوصا صندوق های بزرگ که مجبور به  خرید انواع سخت افزارهای گران قیمت هستند ، با این راهکار شما میتوانید صدها هزار گزارش را در دقیقه توسط یک موبایل بدست بیاورید ! در واقع محاسبات به صورت ابری انجام میشود.

3 – افزایش بهره وری
در بین انواع راهکارهای قرض الحسنه افزایش بهره وری از اهمیت بالایی برخوردار است . در هر بخش سیستم دسترسی ساده و سریع مانع از بروز اتلاف وقت و هزینه است ، انتقال سریع و پیشگیری از تاخیرات موجب افزایش رضایت مشتریان است علاوه بر این مدیر در مدت کوتاه تر کارهای بیشتری را انجام می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *