اپلیکیشن اندروید نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم

 

اندروید

نسخه اندروید نرم افزار قرض الحسنه گندم همه  ویژگی ها و امکانات نسخه تحت وب  آن را داراست. ما در  اندروید صندوق قرض الحسنه گندم امکانات مدیریتی و کاربری را فراهم آورده ایم تا مدیر و مشتری بتوانند بدون مراجعه به صفحه مرورگر موبایل  و یا به خاطر سپردن آدرس دامنه با نصب اپلیکیشن روی موبایل خیلی ساده و سریع به سیستم آنلاین دسترسی پیدا کند.

این نسخه مانند نسخه تحت وب جهت ورود نیاز به وارد کردن رمز ورود و نام کاربری را دارد و امکان ثبت پرداخت و اجرای پرداخت آنلاین نیز در آن وجود دارد.  وجود نسخه ی اندروید، این نرم افزا آن را به موبایل بانک و اینترنت بانکی ایمن و البته آسان از لحاظ کاربردی تبدیل کرده است. نسخه موبایلی بعد از خرید نرم افزار روی دامنه شما نصب میشود .

به طور کلی استفاده از نسخه اندروید چه مزیتی دارد

به دلیل دسترسی راحت اکثر کاربران در نرم افزار تحت وب تمایل دارند از طریق موبایل به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند این موضوع در کنار امنیت است یعنی در عین سادگی بسیار امن است . شما در اپلیکیشن نرم افزار گندم هیچ اطلاعاتی از رمز کارت و اطلاعات پرداخت آنلاین را وارد نمی کنید و در صورتی که از درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت بدهی های حساب استفاده میکنید کلیه اطلاعات در صفحه پرداخت الکترونیکی به صورت امن وارد میگردد .

دانلود نسخه اندروید صندوق قرض الحسنه

با توجه به اینکه هر صندوق به صورت اختصاصی روی دامنه و هاست خود میزبانی میشود دانلود نسخه اندروید به نسبت هر دامنه به صورت مجزا از طرف شرکت نرم افزار گندم انجام میشود و لازم است که مشتریان با ورود به سایت اصلی صندوق و کلیک روی دانلود نسخه اندروید به صورت مستقیم فایل  APK را دانلود کنند.

دانلود اندروید نرم افزار قرض الحسنه گندم

ساختار و ومعماری نرم افزار اندروید به چه صورت است 

ساختار نسخه اندروید در قالب web view است که روی گوشی کاربر نصب میشود . از مزیت های این روش پایین بودن حجم نرم افزار و عدم وابستگی به میزان توانایی RAM , CPU موبایل کاربر است . همچنین به دلیل web view بودن هزینه ای بابت تولید و ساخت آن به صورت مجزا دریافت نمیشود و در کل از نظر نگهداری و به روزرسانی کاملا به نسخه اصلی سایت هماهنگ است و بعد از به روزرسانی وب سایت صندوق نسخه اندروید هم از آخرین نسخه وب سایت استفاده میکند . لذا نیازی به درخواست به روزرسانی مجزا نسخه اندروید ندارد.

One thought on “اپلیکیشن اندروید نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *