خرید دامنه IR

خرید دامنه صندوق

دامنه، آدرس اینترنتی است که به صورت اختصاصی و برای هر صندوق مجزا خریداری می شود. این آدرس امکان دسترسی به نرم افزار صندوق را برای مدیر صندوق و مشتریان به صورت 24 ساعته فراهم می کند.

پس از تکمیل خرید، می توانید از منوی پرتال مشتریان به آدرس portal.gandomsoft.com با کارشناسان ما جهت انتخاب نام دامنه مناسب در ارتباط باشید.

جهت خرید دامنه، به شناسه نیک نیاز می باشد. درصورتی که دریافت شناسه یا خرید دامنه را قبلا انجام داده اید، نیاز به دریافت مجدد شناسه و خرید دامنه نمی باشد و اطلاعات موجود را از طریق پرتال مشتریان به واحد پشتیبانی نرم افزار گندم به صورت تیکت ارسال نمایید؛ در غیر اینصورت طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید:

روش ثبت نام در سایت nic.ir جهت ایجاد شناسه

1- از طریق  این  لینک  وارد صفحه مربوطه شوید.

2- اطلاعات درخواست شده را وارد و ثبت نام نمایید.

3- در هنگام ورود اطلاعات حتما در بخش آخر یعنی رابط های مجاز یا (شناسه های آشنا) را برای ”  آزاد برای نمایندگان فروش “ را انتخاب نمایید.

نکته مهم: پرسش و پاسخ محرمانه را به خاطر بسپارید و جهت اطمینان، آن را در جایی یادداشت نمایید.

4- پس از ثبت اطلاعات و تایید قوانین و مقررات، شناسه ی شما ایجاد و نمایش داده خواهد شد.

5- سپس ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی شناسه و رمز ورود می باشد. این ” شناسه “ همان چیزیست که باید برای ما ارسال نمایید تا برای خرید دامنه با نام شما اقدام کنیم.

توجه: در صورتی که ایمیل ارسالی را در Inbox خود دریافت نکرده‌اید، حتماً Junk mail یا همان Spam Mail خود را چک کنید.

عموماً ایمیل به صورت آنی ارسال خواهد شد و اگر پس از گذشت زمان، ایمیل برای شما ارسال نشد، باز هم منتظر دریافت ایمیل بمانید و در صورتی که زمان زیادی گذشت و همچنان ایمیلی دریافت نکردید، از طریق بازنشانی رمز عبور اقدام به دریافت دوباره ایمیل کنید.

نکته بسیار مهم: حتما طبق آنچه در ایمیل گفته شد اقدام نمایید و ” رمز ” خود را تغییر دهید تا حساب کاربری شما غیرفعال نگردد.

پس از تغییر گذرواژه کار شما پایان می یابد. و در نهایت شناسه ایرنیکی (IRNIC) که برای شما ایجاد شده است را از طریق پرتال مشتریان به واحد پشتیبانی نرم افزار گندم به صورت تیکت ارسال نمایید.

24 ساعت پس از خرید دامنه، لطفا وارد پنل خود در سایت nic.ir شوید و وضعیت دامنه را بررسی نمایید. در صورت تایید شدن دامنه، وضعیت آن به ثبت شده تغییر خواهد کرد.

چرا برای راه اندازی نرم افزار قرض الحسنه تحت وب گندم نیاز به دامنه است ؟

دسترسی به نرم افزار از طریق دامنه نسبت به ip مزیت های بسیاری دارد. از آن جمله می توان به سهولت در به خاطر سپردن آدرس صندوق و ورود آسان به نرم افزار برای اعضا و اجرای ساده تر پروتکل های امنیتی مانند SSL بر روی دامنه اشاره کرد.

چه پسوندی برای دامنه نرم افزار صندوق قرض الحسنه پیشنهاد می شود؟

 پیشنهاد ما به مدیران صندوق های قرض الحسنه پسوند IR است. چرا که خرید دامنه IR برای صندوق ها از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر از سایر پسوندها مانند com. است و به دلیل اینکه دامنه ملی ایران هستند از پشتیبانی و امنیت خوبی نیز برخوردارند.

آیا امکان راه اندازی نرم افزار بر روی سایر پسوندهای دامنه نیز وجود دارد؟

هیچ محدودیتی در نام دامنه و پسوند آن از سوی ما وجود ندارد و این موارد مطابق خواست شما انجام خواهد شد.

www.gandomsoft.com/l/domain-ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *