تاثیرات اپلیکیشن ها بر کسب و کار شما

با ورود اپلیکیشن ها به دنیای مجازی تغیرات گسترده ای در این حوزه به وجود آمد و این خود باعث شد که بسیاری از کسب و کارها به سمت ساخت و راه اندازی یک اپلیکیشن موبایلی پیش بروند تا ازاین طریق بتوانند حضوری فعال در فضای مجازی و دنیای آنلاین داشته باشند.
یک اپلیکیشن می تواند بر روی تمامی دستگاه های قابل حمل نصب شود و در هر زمانی قابل دسترسی برای کاربر باشد.
تمامی نرم افزارهایی که ما به صورت روز مره از آنها استفاده می کنیم به غیر از سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی را می توان در گروه اپلیکیشن ها جای داد. یک اپلیکیشن می تواند موتوری برای توسعه کسب و کارشما باشد واز فواید کسب و کار سنتی هم بهره مند ببرد.
دنیای اپلیکیشن ها پیشرفت و توسعه چشمگیری داشته است و با افزایش تعداد استفاده از گوشی های هوشمند و دسترسی راحت به شبکه جهانی وب یا همان اینترنت فضای بسیار مناسبی برای تبلیغات به وجود آورده است.درحال حاضر دارا بودن یک اپلیکیشن کارامد و بروز به عنوان یک نیاز کاملا جدی برای یک مجموعه کسب و کار تلقی می شود.

تاثیر اپلیکیشن بر کسب و کارها

در ادامه به چند نکته از مزایای وجود اپلیکیشن ها در کسب و کار اشاره ی مختصری خواهیم داشت.

ارتقای سطح کسب و کار و سبقت گرفتن از رقبا
استفاده و وجود یک اپلیکیشن برای کسب و کار شما روی گوشی های تلفن همراه نه تنها به برند و کار شما یک وجهه خوب و قابل اعتماد می دهد بلکه این وجهه خوب که یقینا تعداد مشتریان رو به رشدی را هم برا شما رغم خواهد زد باعث پیشی گرفتن شما از سایر رقبا نیز می شود.

رضایتمندی و ارتباطی مدوام مشتری
وجود یک اپلیکیشن خوب زیبا و کارآمد مشتریان را به سمت کسب و کار شما و محصولی که ارائه می کنید جذب وباعث نوعی احساس رضایت دو طرفه می شود که این خود باعث تداوم ارتباط مشتری با شما نیز خواهد شد.

معرفی کالا و خدمات و کاهش شدید هزینه تبلیغات
مزیت دیگر استفاده از اپلیکیشن ها معرفی خدمات شما به سادگی و باهزینه بسیار پایین می باشد به این صورت که دیگر نیازی به طراحی و چاپ دائمی کاتالوگ نیست و در این زمینه میتوانید براحتی کاتالوگ خود را در نرم افزار قرار دهید و هر زمان که نیاز به ویرایش داشته باشد براحتی آنرا ویرایش کنید بدون اینکه هزینه طراحی و چاپ مجدد پرداخت کنید.

انجام امور غیر حضوری
با استفاده از اپلیکیشن ها میتوانید بسیاری از کارهایی که باید حضوری انجام می گرفت را غیرحضوری و در محل سکونت خود با استفاده از وب اپلیکیشن و مدت کوتاهی اتصال به اینترنت انجام داد.

 شناخته شدن،ایجاد نام تجاری(برند) و ارتقای آن
یک اپلیکیشن مخصوص کسب و کار شما می تواند حس به روز بودن و درنتیجه نام آشنا بودن را به مشتری القا کند و از سویی این به روز بودن خود باعث جذب مشتری های امروزی می گردد.اگر اپلیکیشن شما همانی باشد که نیاز مشتری را برآورده کند و درعین حال زیبا هم باشد خود باعث تمایل بیشتر برای خرید و کمک به شناخته شدن برند شما می شود.

شناخته تر شدن برند شما

سهولت دسترسی وبه روز رسانی و همیشه در دسترس بودن برای مشتری
وقتی کاربران در سایت شما مشاهده کنند که امکان استفاده از اپلیکیشن هم برای آنها فراهم شده پس خیالشان راحت می شود که همیشه در دسترس هستید و از طرفی هم با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن همراه خود حتی در حالت آفلاین هم میتوانند محصولات شما را ببینند چنانچه شما موارد جدیدی را به محصولتان اضافه نمودید فرآیند به روزرسانی با اتصال به اینترنت به سادگی انجام خواهدشد.

ارسال پیام(بدون هزینه)به کاربران و افزایش فروش
یکی دیگر از مزایای اپلیکیشن امکان ارسال پیام به کاربران به سادگی و تقریبا بدون هزینه است که در نهایت با اتصال کوتاهی به اینترنت برای آنها ارسال می شود. وجود اپلیکیشن مشتریان را به تبلیغ کننده خوبی برای شما و کسب و کارتان مبدل خواهد کرد.

 وفاداری مشتریان
با توجه به مشکلات روزمره مشتریان و انواع تبلیغات خیابانی و بنری و ایمیلی و…که روزانه درمعرض دید مشتری قرار دارد نیاز به یک اپلیکیشن هرچه بیشتر برای وفادار کردن مشتری احساس می شود چرا که احتمال از دست دادن مشتری بسیار زیاد است و با استفاده از این روش می توان با ایجاد یک رابطه خوب و صمیمی هم محصولات را ارائه کرد و هم مشتری را به خود و کالای خود وفادار کرد.

ما هم در شرکت سپهر گستر فرتاک پارس هم می کوشیم تا با ساخت یک وب اپلیکیشن قوی و زیبا برای نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم درجهت سهولت کار و جلب نظر و اطمینان خاطر مشتریان عزیزمان قدم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *