بانک ها به چه صورت در نرم افزار گندم مدیریت میشود

به طور کلی همه تبادلات مالی در نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم در بستر بانک انجام میشود ، در منوی بانک ها میتوان تعداد نامحدود بانک را به عنوان بانک های طرف حساب ایجاد و مدیریت کرد . عملیات مربوط به واریز وجه ، واریز حق عضویت ، ثبت هزینه ها و درآمدها و اعطای وام ،دریافت وجه  از عملیات های مرسوم در هر صندوق قرض الحسنه می باشد.
اولین پرداختی که در صندوق شما انجام میشود مبلغ دریافت شده در بانک طرف حساب درج میشود ، بانک طرف حساب این گزارش را به شما میدهد که مانده قابل برداشت چقدر است تا در صورتی که مدیر تصمیم به اعطا وام به یکی از اعضا را داشت باید موجودی در بانک طرف حساب وجود داشته باشد . نرم افزار گندم این ویژگی را دارد که بیشتر از موجودی صندوق قابلیت برداشت از پرداخت وام و برداشت از حساب را نمی دهد  و به مدیر کمک میکند بیشتر از موجودی چک صادر نکند.
یکی از دیگر از بخش های مربوط به هر بانک ویژگی داشتن دسته چک است . بانک های دارای دسته چک امکان صدور چک را در پرداخت وام و برداشت از حساب را به مدیر صندوق میدهد.
در تعریف بانک میتوان اطلاعات مربوط به شعبه و شماره حساب را جهت پیگیری های بعدی ذخیره کرد . همچنین بانک امکان غیرفعال سازی را نیز دارد .
صورت حساب بانک از دیگر بخش های کاربردی بانک ها می باشد . ریز تراکنش های برداشت و دریافت در بانک را در صورت حساب بانک به همراه موجودی نقد قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *