سامانه اینترنت بانک به چه صورت در این نرم افزار اجرا میشود

اساس نرم افزار گندم بر پایه ی تحت وب گذاشته شده است. تحت وب یعنی دسترسی به هر آنچه به آن نیاز دارید در فضای وب. این دسترسی نه محدود به زمانی خاص است و نه مکانی خاص. تنها کافیست با موبایل، تبلت یا کامپیوتر به دنیای پر رمز و راز اینترنت متصل شوید و کار تمام است.
به جرات می توان نرم افزار گندم را با توجه به امکان اتصال به درگاه پرداخت آنلاین، امکان ورود اعضا به نرم افزار، دسترسی آنها به حسابشان و امکان پرداخت بدهی ها و درخواست وام از جانب اعضا یک اینترنت بانک دانست.

 

دایره هایی که داخل آنها موبایل،لپ تاپ،کارت بانکی،تبلت و اسکناس قرار دارد

واکنشگرا (رسپانسیو) بودن این نرم افزار یکی از دلایل محبوبیت آن به حساب می آید؛ چرا که با انواع اندازه های تلفن های همراه و تبلت ها سازگار است و بدون بهم ریختگی ظاهر و ترتیب بخش های مختلف در هر سیستمی با هر اندازه ی صفحه ای قابل اجرا و استفاده می باشد.
وجود نسخه ی اندروید این نرم افزار هم دیگر جایی برای تردید باقی نگذاشته است. به سادگی روی تلفن همراه شما نصب می شود و درست مانند انواع اینترنت بانک ها و اپلیکیشن های معروفی که وجود دارد، تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز ورود به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

امروزه تلفن همراه به عضوی جدا نشدنی در زندگی ما تبدیل شده است. و البته استفاده از امکانات ارائه شده توسط چنین ابزارهایی راحتی بسیاری برای ما به ارمغان آورده است. ما نیز دست روی دست نگذاشته ایم و جهت اطلاع مشتریان گندم در هر لحظه ای، از عملیات انجام شده توسط آنها، نرم افزار اقدام به ارسال پیامک به مشتریان می کند. این پیامک ها شامل پیامک پس از فعال سازی حساب، پیامک پس از پاسخ به تیکت های اعضا، تایید اعطای وام، واریز وام به حساب اعضا، پس از تایید نهایی پرداخت می باشد.

شما با داشتن این نرم افزار و نسخه اندروید آن با یک تیر چند هدف زده اید. نرم افزار تحت وبی دارید که همزمان اینترنت بانک، موبایل بانک و SMS بانک شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *