افزایش بهره وری صندوق قرض الحسنه

موفقیت در نو آوری باید همگام با نیاز های جامعه و بازار باشد. اگر امروزه فناوری وب بسیار رونق گرفته و نرم افزارهای تحت وب بسیار کاربردی تر از نسخه های لوکال یا محلی هستند لازم است که تولید کنندگان نرم افزار گامی فراتر از نیازهای بازار بردارند. دسترسی ساده و قابل حمل بودن تلفن های هوشمند دنیا را متحول کرد. تغییراتی که به واسطه نوآوری در موبایل دیده میشود غیرقابل انکار است. تاکسی ها اینترنتی، پرداخت های موبایلی، مسیریاب ها و شبکه های اجتماعی از نمونه های قابل اشاره هستند .

شرکت سپهر گستر اصلی ترین هدف خود را طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب و نوآورانه قرار داده است. با وجود هزاران صندوق قرض الحسنه در ایران، نبود سیستمی یکپارچه همیشه برای مدیران چالش بر انگیز بوده است. متاسفانه بسیاری از صندوق های خانوادگی هنوز کارهای خود را توسط اکسل انجام میدهند. در مقاله فایل اکسل صندوق قرض الحسنه در مورد معایب این روش مفصل صحبت شده است. از دیدگاه کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات استفاده از نرم افزارهای آنلاین و تحت وب موجب افزایش بهره وری، سرعت و دقت میشود. شرکت نرم افزاری سپهر گستر مبتکر و تولید کننده نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم  قابلیت های خاصی را به منظور بهینه سازی و ساده سازی آن برای عامه مردم در نظر گرفته است و این رسالت را در نسخه های آینده به صورت کاملا متفاوت ارائه خواهد کرد. نسخه های جدید همیشه بر پایه آخرین فناوری روز برنامه نویسی ارائه خواهد شد که کارها را بسیار ساده تر و سریع تر انجام خواهد داد.

این برنامه نه تنها برای موسسات مالی کاربرد دارد بلکه در صندوق های خانوادگی به عنوان یک نرم افزار تخصصی قابل اجراست. تخصصی بودن همیشه بهمعنای سخت و پیچیده بودن نیست. یکی از بارزترین ویژگی های نرم افزار گندم سادگی آن با وجود امکانات فراوان است. تمام امکانات و ویژگی های حسابداری در عین سادگی در این نرم افزار گنجانده شده است. همین کاربرد ساده ی آن است که سبب کاربردی بودن آن برای تمام افراد با هر سطحی از سواد دیجیتال شده است.

خوشبختانه پشتیبانی از سرویس های پرداخت آنلاین در این نرم افزار بسیار کمک کننده است که علاوه بر مورد پسند بودن برای اعضا، به مدیران در مدیریت حساب ها و صندوق بسیار کمک خواهد کرد. علاوه بر پرداخت آنلاین، اتصال به پنل پیامکی و ارسال انواع پیام ها به اعضای صندوق از جمله بدهکاران، دریافت کنندگان وام و انواع اطلاع رسانی ها یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار تحت وب است.

همانطور که در ابتدای بحث گفته شد تلفن های هوشمند نقش مهمی در زندگی امروز ما ایفا می کنند. نرم افزارهای تولید شده در شرکت سپهر گستر نیز از این غافله عقب نمانده است. قبل از هر چیز با طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو نرم افزارهای خود این امکان را فراهم کرده است که کاربران با هر تلفن هوشمند و هر اندازه ی صفحه نمایش به راحتی بتوانند از نرم افزار در هر زمان که نیاز بود استفاده کنند. و در نهایت با طراحی نسخه اندروید و اپلیکیشن نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم این دسترسی ساده را به اوج رسانید و کار را برای همراهان خود بسیار ساده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *