استفاده نرم افزار تحت وب بدون نیاز به اینترنت

عبارت تحت وب همه ما را یاد اینترنت می اندازد و اصلی ترین مشکل اینترنت گاهی اوقات نداشتن دسترسی و یا قطع شدن آن است . البته این مشکل امروزه خیلی خیلی نسبت به قبل بهتر شده و میتوان با داشتن اینترنت همراه و یا داشتن 2 خط ADSL همیشه آنلاین شد. اما برخی از مشتریان ما تصمیم دارند نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم را روی شبکه داخلی شعبه یا شرکت خود استفاده کنند ، جالب است بدانید نرم افزار تحت وب بهتر از هر نرم افزار تحت شبکه ای روی شبکه محلی LAN  یا حتی اینترانت اجرا میشود.کافی است که یک نسخه روی یک سیستم نصب شود و IP آن به سایر کامپیوتر ها با روش Virtual Host افزوده شود . از این به بعد بدون داشتن اینترنت هم میتوان از این نرم افزار به صورت شبکه ای و تک کاربره استفاده کرد.

شبکه محلی

اما نرم افزار تحت وب گندم مزیت هایی نسبت به نرم افزارهای تحت ویندوزی که به صورت شبکه ای اجرا میشوند دارد ؟ برترین مزیت نرم افزار تحت وب اجرا شدن آن فقط در مرورگر رایانه ها و موبایل یا تبلت است ، یعنی اگر ویندوز سیستم را نصب کنید و بعد به اینترنت متصل شوید میتوانید از این نرم افزار بدون نصب هیچ موردی استفاده کامل را برد. مشکل بعدی در کامپیوترها مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری است که گاهی گریبان گیر میشود ، مثلا اگر در شعبه شما 6 سیستم وجود دارد و سیستم تحویل دار ویروسی شود و مجبور به نصب مجدد ویندوز آن باشید ، نگران آسیب رسیدن به اسناد و بکاپ گیری نباشید ! چون با ساختار سیستمی نرم افزار تحت وب به گونه ای طراحی میشود که کلیه عملیات روی کامپیوتر سرور اجرا میشود و بعد احیا شدن سیستم به سادگی و بدون نیاز به نصب و راه اندازی از نرم افزار استفاده کنید.ما به منظور اطمینان بیشتر از پایگاه داده به صورت خودکار میتوانیم بکاپ گیری کنیم و حتی اگر برای سرور هم مشکلی رخ دهد اطلاعات مالی شما آسیب نمی بیند

این راهکار در همه سیستم عامل ها از جمله ویندوز و لینوکس جواب میدهد اما به منظور داشتن سرعت بالاتر و امنیت بیشتر بهتر است سرور روی لینوکس اجرا شود . در صورتی که شما از مشتریان ما هستید میتوانید با ما در خصوص راه اندازی سرور لینوکس مشاوره رایگان بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *