قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

این متن به مرور زمان ممکن است شامل تغییراتی گردد. استفاده شما از نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم به معنی مطالعه و پذیرش موارد اعلام شده می‌باشد.

 1. مسئولیت کلیه فعالیت های صندوق قرض الحسنه مربوط به صاحب و گردانندگان آن صندوق می باشد و نرم افزار نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد
 2. نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم یک نرم افزار یا پلتفرم مدیریت صندوق قرض الحسنه می باشد که هیچ نفعی از فعالیت خریداران آن برای خود ندارد.
 3.  دامنه هایی که به صورت اختصاصی برای صندوق ها در نظر گرفته میشود مالکیت آن و تعهد رعایت قوانین و مقررات ایران بر عهده صاحب دامنه می باشد.
 4.  نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم در حفظ و نگهداری اسرار کاربران خود کوشا است و اطلاعاتی از کاربران خود را افشا نخواهد کرد.
 5.  مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور بر عهده کاربر می‌باشد و در صورت سرقت این اطلاعات مسئولیتی برعهده نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم نخواهد بود.
 6.  بعد از فروش به هر دلیل امکان استرداد وجه وجود ندارد لذا قبل از خرید فیلم آموزشی را بررسی نمایید و سوالات خود را در بخش فروش از کارشناس فروش بپرسید.
 7.  نسخه آزمایشی نرم افزار قبل از خرید در دسترس می باشد شما میتوانید از قسمت درخواست نسخه آزمایشی اقدام به ثبت درخواست خود کنید و دریافت رمز عبور و نام کاربری تستی نمایید.
 8.  تراکنش های انجام شده از درگاه های واسط یا درگاه های اصلی بر روی صندوق ها مستقیما وارد حساب تعریف شده میشود و  نرم افزار نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم و شرکت پشتیبان نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم در قبال وجوه دریافتی از درگاه های اینترنتی بی طرف است و هیچ منفعتی از کارمزد یا گردش مالی ندارد.
 9.  در صورتی که از هاست اختصاصی خود استفاده میکنید کلیه مشکلاتی که مرتبط با هاستینگ باشد توسط شرکتی که خدمات میزبانی را ارایه میکند باید انجام شود. لذا پیشنهاد میگردد از هاستی که از طرف شرکت نرم افزار نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب گندم ارایه میگردد استفاده کنید که فرایند نگهداری و به روزرسانی نرم افزار شما بهتر انجام گردد.
 10.  بعد از خرید در سال اول هاست و دامنه IR به صورت رایگان است اما در سال های بعدی نیاز به تمدید را دارد الته در صورتی که نیاز به دسترسی اعضا و مدیریان صندوق  از طریق اینترنت داشته باشد اما اگر نیاز به این دارید که در شبکه داخلی یا سیستم شخصی اجرا شود نیاز به این هزینه تمدید هاست و دامنه سالانه نیست )
 11. هزینه تمدید پشتیبانی سالانه معادل 20 درصد مبلع پکیج خریداری شده است البته الزاما در هر سال نیاز به تمدید نیست و در صوراتی که نیاز به دریافت آپدیت های جدید دارید یا رفع مشکلات رخ داده نیاز به تمدید می باشد.
 12.  امکان تغییر تصویر بنر بالای نرم افزار بعد از خرید با توجه به طرح گرافیکی مورد نظر مقدور است که با ارسال بنر مورد نظر انجام می پذیرد.
 13. در صورتی که نرم افزار در شبکه داخلی یا سرور داخلی نصب گردد هزینه هر بار نصب معادل 300 هزار تومان مازاد دریافت میگردد البته در صورتی که مشتری قادر به نصب باشد آموزش های لازم ارسال میگردد اما این هزینه در روش نصب روی هاست اینترنتی رایگان است.
 14.  در صورت نیاز به انتقال اطلاعات شامل ( اعضا – حساب ها – وام ها – پس انداز ها – اقساط پرداخت شده ) معادل یک پنجم پکیج خریداری شده هزینه به عنوان خدمات دریافت میگردد البته در صورتیکه مشتری قادر به انتقال اطلاعات به صورت دستی باشد آموزش های لازم ارسال میگردد.
 15.  در صورت وجود هرگونه خطا در عملکرد نرم افزار که توسط صندوق شناسایی گردد با ورود به پنل پشتیبانی تیکتینگ مشکل را گزارش میدهد و تیم پشتیبانی در خصوص رفع مشکل یا انتشار نسخه جدید اقدام میکند.
 16.  بعد از خرید نرم افزار طی 24 ساعت فرایند ثبت ثبت دامنه ir از طرف گندم آغاز میشود و بعد از تایید دامنه از طرف nic نرم افزار حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد راه اندازی میشود .
 17.   ساعت پاسخگویی جهت مشاوره قبل از خرید از ساع 9 الی 18 در روزهای کاری و بعد از خرید در تمام روزهای هفته از طریق تیکت جهت ثبت فرایندهای پشتیانی و آموزش امکان پذیر است