قوانین و مقررات


این متن به مرور زمان ممکن است شامل تغییراتی گردد . استفاده شما از نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم به معنی مطالعه و پذیرش موارد اعلام شده می‌باشد.

 

- مسئولیت کلیه فعالیت های صندوق قرض الحسنه مربوط به صاحب و گردانندگان آن صندوق می باشد و نرم افزار گندم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد

- گندم یک نرم افزار مدیریت صندوق قرض الحسنه می باشد که هیچ نفعی از فعالیت خریداران  آن برای توسعه دهنده ندارد.

- دامنه هایی که به صورت اختصاصی برای صندوق ها در نظر گرفته میشود مالکیت آن و تعهد رعایت قوانین و مقررات ایران بر عهده صاحب صندوق می باشد.

- گندم در حفظ و نگهداری اسرار کاربران خود کوشا است و اطلاعاتی از کاربران خود را افشا نخواهد کرد.

- مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور بر عهده کاربر می‌باشد و در صورت سرقت این اطلاعات مسئولیتی برعهده گندم نخواهد بود.

- بعد از فروش به هر دلیل امکان عودت وجه وجود ندارد لذا قبل از خرید فیلم آموزشی را بررسی نمایید و سوالات خود را در بخش فروش از کارشناس فروش بپرسید.

- نسخه آزمایشی نرم افزار قبل از خرید در دسترس می باشد شما میتوانید از قسمت درخواست نسخه آزمایشی اقدام به ثبت درخواست خود کنید و دریافت رمز عبور و نام کاربری تستی نمایید.

- تراکنش های انجام شده از درگاه های واسط یا درگاه های اصلی بر روی صندوق ها مستقیما وارد حساب مدیر صندوق شده و  نرم افزار گندم و شرکت پشتیبان آن در قبال وجوه دریافتی از درگاه های اینترنتی بی طرف است و هیچ منفعتی از کارمزد یا گردش مالی ندارد.

- حتما از اطلاعات خود در بخش بکاپ دیتابیس به صورت مرتب بکاپ دریافت کنید و روی کامپیوتر شخصی نگهداری کنید.

-در صورتی که از هاست اختصاصی خود استفاده میکنید کلیه مشکلاتی که مرتبط با هاستینگ باشد توسط شرکتی که خدمات میزبانی را ارایه میکند باید انجام شود.

- بعد از خرید در سال اول هاست و دامنه IR به صورت رایگان است اما در سال های بعدی نیاز به تمدید را دارد (در صورتی که در اینترنت نیاز به دسترسی داشته باشد اما اگر نیاز به این دارید که در شبکه داخلی یا سیستم شخصی اجرا شود نیاز به این هزینه نیست )

- هر سال معادل پکیجی که خریداری کرده اید در صورت نیاز 20 درصد بابت پشتیبانی دریافت میشود و معنی و مفهوم پشتیبانی شامل به روزرسانی نسخه جدید و نصب در هاست و یا سرور مورد نظر مشتری یکبار بار در سال و رفع مشکلات مربوط به دیتابس یا مشکلاتی که توسط کاربران نرم افزار رخ داده است .

- امکان تغییر تصویر بنر بالای نرم افزار بعد از خرید با توجه به طرح گرافیکی مورد نظر مقدور است.