در نسخه 2.51 امکان پرداخت آنلاین بدون اینماد فراهم شده است

 

درگاه نکست پی برای گندم

 

در نسخه 2.51.0 امکان اتصال نرم افزار گندم به درگاه نکست پی افزوده شده است در حال حاضر این درگاه بدون داشتن اینماد و دریافت کدمالیاتی خدمات پرداخت آنلاین را به صندوق ها ارایه میکند/ ابتدا با عضویت در نحوه فعال سازی درگاه پرداخت آنلاین در نرم افزار قرض الحسنه گندم میتوانند کد api دریافت کنند . بعد از اینکه عضویت خود را در نکست پی نهایی کردید میتوانید کد تجاری یا کد API درگاه خود را دریافت کنید . سپس وارد تنظیمات صندوق از زیرمنو مدیریت خود شوید و مقدار api را در باکس توکن اتصال به نکست پی وارد کنید .

در مرحله بعد باید درگاه را از فهرست روش های پرداخت در زیرمنو بانک انتخاب کنید و ردیف درگاه نکست پی را ویرایش کنید .

در صفحه پیش رو لازم است که وضعیت درگاه را روی فعال قرار دهید.

در صورتی که مراحل فوق را به خوبی پیش رفته باشید امکان پرداخت آنلاین توسط درگاه نکست پی در صفحه پرداخت هوشمند برای اعضا و مدیران صندوق قابل رویت است.

استفاده از درگاه آنلاین میتواند سرعت و سهولت بالایی برای اعضا صندوق فراهم کند و ضمنا مدیر صندوق میتواند بدون تایید تراکنش ها عملیات مالی را مدیریت کند . و حتی اگر شما روزانه هزاران پرداخت از طرف اعضا صندوق خود داشته باشید بدون هیچ دغدغه ای بدهی ها تسویه میشود ، اسناد آنها ایجاد میشود و گزارشات ایجاد میشوند و حتی پیامک های اطلاع رسانی برای عضو نیز ارسال میشود. 

https://www.gandomsoft.com/l/BI7TOr 

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید