اپلیکیشن اندروید نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم


 

اندروید

نسخه اندروید نرم افزار قرض الحسنه گندم همه  ویژگی ها و امکانات نسخه تحت وب  آن را داراست. ما در نسخه اندروید صندوق امکانات مدیریتی و کاربری را فراهم آورده ایم تا مدیر و مشتری بتوانند بدون مراجعه به صفحه مرورگر موبایل  و یا به خاطر سپردن آدرس وب سایت صندوق با نصب اپلیکیشن روی موبایل خیلی ساده و سریع به صندوق دسترسی پیدا کنند.

این نسخه مانند نسخه تحت وب جهت ورود نیاز به وارد کردن رمز ورود و نام کاربری را دارد و امکان ثبت پرداخت و اجرای پرداخت آنلاین در آن وجود دارد. واکنشگرا بودن و وجود نسخه ی اندروید، این نرم افزار را به موبایل بانک و اینترنت بانک ایمن و البته آسان از لحاظ کاربری تبدیل کرده است. نسخه موبایلی بعد از خرید نرم افزار روی دامنه صندوق شما ایجاد میشود و میتواند عنوان و لوگوی صندوق قرض الحسنه شما را داشته باشد .

به طور کلی استفاده از نسخه اندروید چه مزیتی دارد

به دلیل دسترسی راحت اکثر کاربران نرم افزارهای تحت وب تمایل دارد از طریق موبایل به پیشخوان و حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند این موضوع در کنار امنیت برای کاربران بسیار جذاب و کاربردی است .

دانلود نسخه اندروید صندوق قرض الحسنه

با توجه به اینکه هر صندوق به صورت اختصاصی روی دامنه و هاست خود میزبانی میشود دانلود نسخه اندروید به نسبت هر دامنه به صورت مجزا از طرف شرکت نرم افزار گندم انجام میشود و لازم است که مشتریان با ورود به سایت اصلی صندوق و کلیک روی دانلود نسخه اندروید به صورت مستقیم فایل  APK را دانلود کنند

دانلود اندروید نرم افزار قرض الحسنه گندم

ساختار و ومعماری نرم افزار اندروید به چه صورت است 

ساختار نسخه اندروید در قالب web view است که به صورت نصب شونده روی گوشی کاربر نصب میشود از مزیت های این روش پایین بودن حجم نرم افزار و عدم وابستگی به میزان توانایی RAM , CPU موبایل کاربر دارد . همچنین به دلیل web view بودن هزینه ای بابت تولید و ساخت آن از صاحب صندوق به صورت مجزا دریافت نمیشود و در کل از نظر نگهداری و به روزرسانی کاملا به نسخه اصلی سایت وابسته است و بعد از به روزرسانی وب سایت صندوق نسخه اندروید هم از آخرین نسخه وب سایت استفاده میکند . لذا نیازی به درخواست به روزرسانی مجزا نسخه اندروید نیست.