خرید دامنه IR

تاریخ انتشار 12-02-1400


 

خرید دامنه صندوق

دامنه، آدرس اینترنتی است که به صورت اختصاصی و برای هر صندوق مجزا خریداری می شود. این آدرس امکان دسترسی به نرم افزار صندوق را برای مدیر صندوق و مشتریان به صورت 24 ساعته فراهم می کند. 

روش ثبت نام در سایت nic.ir جهت ایجاد شناشه

1- از طریق  این  لینک  وارد صفحه مربوطه شوید.

2- اطلاعات درخواست شده را وارد و ثبت نام نمایید.

3- در هنگام ورود اطلاعات حتما در بخش آخر یعنی رابط های مجاز، گزینه ی " آزاد برای نمایندگان فروش " را انتخاب نمایید.

نکته مهم: پرسش و پاسخ محرمانه را به خاطر بسپارید و جهت اطمینان، آن را در جایی یادداشت نمایید. 

4- پس از ثبت اطلاعات و تایید قوانین و مقررات، شناسه ی شما ایجاد و نمایش داده خواهد شد. 

5- سپس ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی شناسه و رمز ورود می باشد. " شناسه " را برای ما ارسال نمایید تا برای خرید دامنه با نام شما اقدام کنیم.

توجه: در صورتی که ایمیل ارسالی را در Inbox خود دریافت نکرده‌اید، حتماً Junk mail یا همان Spam Mail خود را چک کنید.

عموماً ایمیل به صورت آنی ارسال خواهد شد و اگر پس از گذشت زمان، ایمیل برای شما ارسال نشد، باز هم منتظر دریافت ایمیل بمانید و در صورتی که زمان زیادی گذشت و همچنان ایمیلی دریافت نکردید، از طریق بازنشانی رمز عبور اقدام به دریافت دوباره ایمیل کنید.

نکته بسیار مهم: حتما طبق آنچه در ایمیل گفته شد اقدام نمایید و " رمز " خود را تغییر دهید تا حساب کاربری شما غیرفعال نگردد.

پس از تغییر گذرواژه کار شما پایان می یابد. و در نهایت شناسه ایرنیکی (IRNIC) که برای شما ایجاد شده است را از طریق پرتال مشتریان به آدرس gandom.sepehrgostar.com به واحد پشتیبانی نرم افزار گندم به صورت تیکت ارسال نمایید.

24 ساعت پس از خرید دامنه، لطفا وارد پنل خود در سایت nic.ir شوید و وضعیت دامنه را بررسی نمایید. در صورت تایید شدن دامنه، وضعیت آن به ثبت شده تغییر خواهد کرد.

درصورتی که دریافت شناسه یا خرید دامنه را قبلا انجام داده اید، نیاز به دریافت مجدد شناسه و خرید دامنه نمی باشد و اطلاعات موجود را از طریق پرتال مشتریان به آدرس gandom.sepehrgostar.com به واحد پشتیبانی نرم افزار گندم به صورت تیکت ارسال نمایید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید !!